TAMARIND – Crvena

14,990.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Zdepast kaput od vune. Privlačne boje i motivi.

Materijal: 80% vuna 20% poliamid


Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza515152535354
Obim grudi84889296100104
Obim struka788286909498
Obim donjeg dela96100104108112116
Dužina rukava616161626262
Ukupna dužina777879808182

 

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL