MANDRIN – Siva

10,490.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Elegantan kardigan. Mešavina ekstrafine merino vune i pamuka. Umirujuće boje.

Materijal: 50% merino ekstrafajn 50% pamuk


Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza515152535354
Obim grudi84889296100104
Obim struka768084889296
Obim donjeg dela108112116120124128
Dužina rukava606060616161
Ukupna dužina616263646566
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL