GRAPE – Multikolor

13,690.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Kratki kaput od vune. Dugmadi od drveta. Tople boje. Grafički dezeni.

Materijal: 80% vuna 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza505051525253
Obim grudi8286909498102
Obim struka768084889296
Obim donjeg dela909498102106110
Dužina rukava595959606060
Ukupna dužina596061626364
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL