DINA – Siva

10,990.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Kratka pamučna jakna. Proizvod sa kapuljačom za vetrovite dane. Motivi ptica.

Materijal: 100% pamuk

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza515152525354
Obim grudi84889296100104
Obim struka788286909498
Obim donjeg dela9498102106110114
Dužina rukava606060616161
Ukupna dužina606162636465
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL