DARA – Multikolor

10,590.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

SKU: N/A Category: Tags: , ,

Ženski kardigan. Napravljen od čistog pamuka. Prilagođeno obliku tela.

Materijal: 100% pamuk

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza505051525253
Obim grudi84889296100104
Obim struka788286909498
Obim donjeg dela889296100104108
Dužina rukava606060616161
Ukupna dužina616263646566
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL