ASSAM – Crna

9,490.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

SKU: N/A Category: Tags: ,

Sofisticirana haljina. Simetričan motiv. Udobnost od čistog pamuka.

Materijal: 100% pamuk

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza585959606061
Obim grudi8084889296100
Obim struka747882869094
Obim donjeg dela768084889296
Dužina rukava606060616161
Ukupna dužina939495969798
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL