ARMAROS – Crvena

16,490.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Trajni kaput od vune. Promenljiva kragna mekana na dodir. Asimetrični cipzar.

Materijal: 80% vuna 20% poliamid, unutrašnji deo kragne 100% pamuk

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza515152535354
Obim grudi8084889296100
Obim struka788286909498
Obim donjeg dela96100104108112116
Dužina rukava595959606060
Ukupna dužina838485868788
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL