ANISE – Crna

16,490.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Kaput od vune sa kapuljačom. Savršeno za hladne dane. Lako se oblači zahvaljujući cipzaru.

Materijal: 80% vuna 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza515152535354
Obim grudi8286909498102
Obim struka768084909498
Obim donjeg dela96100104108112116
Dužina rukava606060616161
Ukupna dužina828384858687
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL