ADRIEL – Zelena

18,690.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Dugi kaput sa kapuljačom otporan na vetar. Napravljen je od vune. Harmonične boje i dezeni.

Materijal: 80% vuna 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza515152535354
Obim grudi86108114118102106
Obim struka8084889296100
Obim donjeg dela100104108112116120
Dužina rukava606060616161
Ukupna dužina848586878889
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL