ADINA – Multicolor

16,490.00 RSD

PDV je uračunat u cenu.

Topli kaput od vune. Prijatna unutrašnja kragna od pamuka. Veseli cvetni dezeni.

Materijal: 80% vuna 20% poliamid, unutrašnji deo kragne 100% pamuk

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL
Obim izreza515152535354
Obim grudi86909498102106
Obim struka788286909498
Obim donjeg dela108112116120124128
Dužina rukava595959606060
Ukupna dužina878889909192
Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL