Stevia

12,390.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Kardigan sa V-izrezom sa apstraktnim dezenom od kašmira i extrafine merino vune

Materijal: 10% kašmir, 40% extrafine merino vuna, 30% viskoza, 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza343436363838 
Obim grudi84889296100104 
Obim struka84889296100104 
Obim donjeg dela626670747882 
Dužina rukava595959606060 
Ukupna dužina606162636465 
Boja

multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL