Salvia

12,390.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Tunika sa rol kragnom od kašmira i extrafine merino vune sa prugastim jacquard dezenom

Materijal: 10% kašmir, 40% extrafine merino vuna, 30% viskoza, 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza444446464848 
Obim grudi112116120124128132 
Obim struka112116120124128132 
Obim donjeg dela103107111115119123 
Dužina rukava454545464646 
Ukupna dužina717273747576 
Boja

multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL