Rosemary

9,990.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Tunika od kombinacije pamuka i viskoze sa motivom baštenskog cveća

Materijal: 50% pamuka i 50% viskoza

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza383840404242 
Obim grudi8084889296100 
Obim struka8084889296100 
Obim donjeg dela9296100104108112 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina828384858687 
Boja

multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL