Ramson

15,390.00 RSD

Jakna sa kapuljačom i cvetnim dezenom od kašmira i extrafine merino vune

Materijal: 10% kašmir, 40% extrafine merino vuna, 30% viskoza, 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza383840404242 
Obim grudi84889296100104 
Obim struka84889296100104 
Obim donjeg dela687276808488 
Dužina rukava595959606060 
Ukupna dužina596061626364 
Boja

crvena

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL