Poppy

14,790.00 RSD

Duga jakna od kašmira i ekstrafine merino vune sa cvetnim dezenom

Materijal: 10% kašmir, 40% extrafine merino vuna, 30% viskoza, 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza343436363838 
Obim grudi84889296100104 
Obim struka84889296100104 
Obim donjeg dela96100104108112116 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina818283848586 
Boja

multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL