Pepper

11,790.00 RSD

Pulover sa rol kragnom i šarom baštenskog cveća od extrafine merino vune i kašmira.

Materijal: 10% kašmir, 40% extrafine merino vuna, 30% viskoza, 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza545456565858 
Obim grudi102106110114118122 
Obim struka102106110114118122 
Obim donjeg dela106110114118122126 
Dužina rukava484848494949 
Ukupna dužina636465666768 
Boja

multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL