Oregano

15,990.00 RSD

Vuneni ukrasni kaput sa cvetnim dezenom i kragnom od merino vune

Materijal: 80% vuna i 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza383840404242 
Obim grudi84889296100104 
Obim struka7781859195  
Obim donjeg dela98102106110114118 
Dužina rukava575757585858 
Ukupna dužina858687888990 
Boja

multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL