Mint

11,490.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Haljina od kombinacije pamuka i extrafine merino vune sa ukrasnim cvetnim dezenom

Materijal: 60% pamuk i 40% extrafine merino vuna

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza363638384040 
Obim grudi788286909498 
Obim struka7175798589  
Obim donjeg dela768084889296 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina9899100101102103 
Boja

multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL