Hibiscus

15,990.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Vuneni kaput sa kapuljačom sa dezenom narodnih motiva

Materijal: 80% vuna i 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza383840404242 
Obim grudi84889296100104 
Obim struka7882869296  
Obim donjeg dela96100104108112116 
Dužina rukava595959606060 
Ukupna dužina848586878889 
Boja

crvena, multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL