Fennel

15,990.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Vuneni kaput sa geometrijskim motivima sa dugmadima od kokosa

Materijal: 80% vuna i 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza424244444646 
Obim grudi8286909498102 
Obim struka8084889296  
Obim donjeg dela98102106110114118 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina858687888990 
Boja

multicolor, braon

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL