Curry

15,990.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Vuneni asimetrični kaput sa cipzarom sa motivom konja

Materijal: 80% vuna i 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza383840404242 
Obim grudi84889296100104 
Obim struka82869096100  
Obim donjeg dela102106110114118122 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina838485868788 
Boja

crna, braon

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL