Cumin

15,990.00 RSD

Vuneni kaput sa kapuljačom i cipzarom sa kašmir dezenom

Materijal: 80% vuna i 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza383840404242 
Obim grudi8084889296100 
Obim struka7680849094  
Obim donjeg dela96100104108112116 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina848586878889 
Boja

plava, multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL