Cinnamon

15,990.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Kaput od kašmira i ekstrafine merino vune sa misterioznim kašmir dezenom

Materijal: 10% kašmir, 40% extrafine merino vuna, 30% viskoza, 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza424244444646 
Obim grudi9296100104108112 
Obim struka9296100104108112 
Obim donjeg dela889296100104108 
Dužina rukava484848494949 
Ukupna dužina777879808182 
Boja

crvena, multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL