Cilantro

13,990.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Jakna sa V-izrezom i geometrijskim dezenom od kašmira i extrafine merino vune

Materijal: 10% kašmir, 40% extrafine merino vuna, 30% viskoza, 20% poliamid

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza404042424444 
Obim grudi8084889296100 
Obim struka8084889296100 
Obim donjeg dela86909498102106 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina707172737475 
Boja

plava, multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL