Calendula

8,490.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Pulover sa rol kragnom i kašmir dezenom od extrafine merino vune i pamuka

Materijal: 50% extrafine merino vuna i 50% pamuk

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza383840404242 
Obim grudi9498102106110114 
Obim struka9498102106110114 
Obim donjeg dela889296100104108 
Dužina rukava505050515151 
Ukupna dužina616263646566 
Boja

crvena, multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL