Bayberry

9,990.00 RSD

SKU: N/A Category: Tags: , ,
Haljina od kombinacije pamuka i viskoze sa geometrijskim dezenom

Materijal: 50% pamuk i 50% viskoza

Tabela veličina
Mere su date u cm:XSSMLXL2XL 
Obim izreza363638384040 
Obim grudi8084889296100 
Obim struka7478828892  
Obim donjeg dela8286909498102 
Dužina rukava606060616161 
Ukupna dužina868788899091 
Boja

plava, multicolor

Veličina

XS, S, M, L, XL, 2XL